Školení Apple zařízení k nakousnutí

Pokud potřebujete naplno ovládnout svůj iPhone, iPad nebo Mac, pak jste na správném místě.

Pravidelně pro Vás připravujeme ta nejlepší Apple školení a kurzy v Ostravě, ale působíme i po celém Moravskoslezském kraji.

 

Aktuální školení

Microsoft Office for Mac

Datum konání: 22. 09. 2022 | Délka školení: 15:00 - 17:00 | Místo: Ostrava

Watch: Prodloužená ruka iPhone

Datum konání: 27. 09. 2022 | Délka školení: 15:00 - 17:00 | Místo: Ostrava

Mac: Seznámení s Macem – První kroky

Datum konání: 20. 09. 2022 | Délka školení: 15:00 - 17:00 | Místo: Ostrava

iPhone / iPad: Od prvních doteků odborníkem

Datum konání: 15. 09. 2022 | Délka školení: 15:00 - 17:00 | Místo: Ostrava

macOS / iOS: Foto z dovolené

Datum konání: 13. 09. 2022 | Délka školení: 15:00 - 17:00 | Místo: Ostrava

Máte individuální požadavky?
Ozvěte se nám přes e-mail a my vám zajistíme školení nebo celodenní kurzy přímo dle Vašich potřeb, ať už jste firma nebo jednotlivec.

Petr Škuta, lektor kurzů

171119-PetrSkuta_0108

Zkušený lektor a školitel, který se věnuje platformě Apple již od roku 2009.

Díky praxi ve firemní sféře, samostatném podnikání nebo pohledu běžného uživatele, může nabídnout přizpůsobení každému účastníkovi.

Více o lektorovi najdete zde.

Naši spokojení zákazníci

Touto cestou bych chtěla Petrovi velmi poděkovat nejen za sebe, ale také za svou maminku. MacBook používáme již řadu let, takže se nedá říct, že bychom byly úplné začátečnice, nicméně, i přesto jsme potřebovaly radu odborníka. A tím Petr bezesporu je. Mimo to, že si uměl poradit se zablokováním icloudu naší vinnou, věnoval se všem našim laickým dotazům a zodpovídal je s nadhledem a trpělivostí. Jeho výhodou je jednoduše lidskost, se kterou se umí “snížit” k lidem, kteří výpočetní technice nerozumí a umí vše vysvětlit tak, že si uživatel nepřipadá hloupě. Určitě jeho služeb využijeme pravidelně, pro klid v duši, že užíváme naše jablíčka správně.

Evelína Vašek

K panu Škutovi jsem se dostala velkou náhodou a jsem za ni velmi ráda. Poradil mi ve chvíli, kdy jsem si sama již nestačila s návody a rady na internetu a nakonec jsem ráda, že jsem se nebála oslovit právě pana Škutu. Všechno jsme společně probrali a dopátrali se toho, co dělám špatně a jak to napravit. Jeho přístup k mé osobě - jsem již starší ročník - byl naprosto ojedinělý. Konečně jsem narazila na někoho, kdo se nepovyšuje svými znalostmi, ale jasně a srozumitelně vše uživatelsky popíše a vysvětlí. jeho skromnost je trochu zarážející, nicméně obdivuhodná a sympatická.

Ema Šicová

K nabídce školení na produkty Apple jsem se dostal během řešení servisu v AWC Morava. Jako několika letý uživatel produktů Apple jsem se panem Škutou domluvil na individuálním přístupu formou konzultace. Veškeré problémy vysvětlil, dotazy zodpověděl a dal mi mnoho dobrých rad pro další efektivní využívání MacBooku. Pan Škuta je znalý problematiky jablečného prostředí, umí s klidem vysvětlit a poradit.

Tomáš Lejcal

Chtěla bych touto cestou panu Škutovi poděkovat. Všechny mé dotazy srozumitelně a názorně vysvětlil a seznámil mě i s novými vychytávkami Applu. Zkontroloval a vysvětlil synchronizaci pošty a zatím jsem nezaznamenala žádný problém. Jsem ráda, že se můžu kdykoli ozvat, pokud nastane situace že si nebudu vědět rady.

Eliška Moricová

Chtěla bych poděkovat panu Škutovi při řešení problému s vypnutýma funkcema ve wordu. Dále mi poradil i další věci, jak používat správně macbook a iphone. Mohu pana Škutu jen doporučit.

Mgr. Alexandra Uherková

Naši klienti

reference1
reference2
reference3
reference4
reference8